KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658742

nr 1365 8742

Gunnar Klys

(1890-1968), Sverige

Oljemålning, Gunnar Klys. Signerad. Olja på pannå, 44x54cm

Gunnar Klys, svensk bildkonstnär född 1890, död 1968.

Utrop:

500 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:54:46

Gunnar Klys

Läs mer om Gunnar Klys